סוגי האיפור הקבוע

איפור קבוע

היום יש אין ספור טכנולוגיות וטכניקות מתקדמות בכל התחומים, אחד התחומים הבולטים ביותר המשתמש בטכנולוגיות ובטכניקות המגוונות האלה הוא תחום עולם היופי, שכבר מזמן לא מזכיר את מה שהיה פעם.

איפור קבוע הוא פופולרי מאוד בעולם היופי והוא מבוצע בטכניקה מתקדמת שבה מחדירים פיגמנט בעל צבע לעור הפנים, באמצעות מחט.

בשפה המקצועית – דרמו פיגמנטציה או מיקרו פיגמנטציה.

השיטה מזכירה את שיטת הקיעקוע, שהיא גם כן החדרת צבע לעור באמצעות מחט אך שונה ממנה כיוון שבניגוד לקעקוע שבו מחדירים את צבע הפיגמנט לשכבות התחתונות, באיפור קבוע החדרת הפיגמנט היא רק לשכבה הראשונה של העור.

איפור קבוע שנעשה בצורה נכונה ומקצועית יכול להחזיק במשך שנים.

ישנם סוגי איפור קבוע שונים ומגוונים

 

איפור קבוע גבות 

גבות מגדירות את הפנים שלנות ומשפיעות מאוד על צורתם בעזרת פיגמנטים אורגניים ואיכותיים הגוון נישאר לאורך זמן של מספר שנים, לפני כל הדגשה חייב לסרטט סקיצה עם סרגל כדי ליצור סימטריה מדוייקת.                

איפור קבוע עיניים 

לעיניים יש תפקיד חשוב ולכן נשים רבות מדגישות אותם עם איפור קבוע כדי לקבל מראה חתולי, בעיניים איפור קבוע מבוצע מעל קו הריסים ומתחת לקו הריסים על מנת ליצור קו שחור מודגש ומלא יותר הליך הביצוע אינו מלווה בכאב אבל חשוב מאוד לעבוד בזהירות רבה ביגלל שזהו איזור מאוד עדין, אם הוא מבוצע נכון הוא מחזיק עד 10 שנים.   

איפור קבוע שפתיים 

נשים רבות חושקות לשפתיים יותר מודגשות וחושניות זהו הליך המתבצע ע"י החדרת צבע אל תוך השיכבה העליונה של העור עם שימוש בשלל גוונים אורגניים המטרה היא לעצב את קו השפה ולהדגיש את השפתיים בגוון לפי בחירה למראה סקסי וחושני שמחזיק עד 5 שנים.

הדמיית שיער בקרקפת לנשים 

המון נשים סובלות מדלילות בשיער, דבר המקנה להם חוסר ביטחון ותחושה כללית לא טובה.

אומרים ששיער בריא נמצא בגוף בריא ולכן כאשר שיער האישה לא שופע התחושה הלא טובה משתלטת על הכל.

אחת משיטות הטיפול היעילות ביותר היא הדמיית שיער, מילוי של אזורי התקרחות. באמצעות החדרת פיגמנט העשוי מחומר אורגני נדמה זיפיי שיער, החדרת הפיגמנט נעשית באמצעות מכשיר מתקדם שבו יש מחטים דקות הנכנסות פנימה והחוצה במהירות. הפיגמנט המוחדר לשכבה התחתונה של העור מדמה שיער.

בסוף התהליך מתקבלת תוצאה של טשטוש מוחלט של דלילות השיער ומראה טבעי.

הטיפול דורש בין 3 ל 5 פגישות ומחזיק מעמד בין ארבע לחמש שנים.

הסרת איפור קבוע 

נשים רבות מבצעות הליכים שונים בפנים ולא מרוצות מהתוצאה.

למזלנו ישנם דברים שניתן להסיר כמו איפור קבוע ואם עושים זאת נכון, תתקבל תוצאה יפה שתעלים כמעט לגמריי את האיפור הקבוע.

הסרת איפור קבוע נעשית בשיטת הלייזר שבו מתבצע תהליך כיסוי באמצעות החדרת פיגמנט חדש בגוון המדויק של העור, עוברים בדיוק על מיקום הפיגמנטים של האיפור הקבוע ומכסים אותו באמצעות הפיגמנט המדויק של העור הטבעי. הלייזר אינו מותיר צלקות ומספק תוצאות מדויקות ביותר.

סומק קבוע 

סומק קבוע גם הוא דבר שיכול להוסיף רעננות לפנים של אישה ולהעניק לה צבע ומראה שאינו חיוור לאורך כל הזמן.

כדי לייצר סומק קבוע משתמשים בשיטת האיפור הקבוע שבה מוחדרים פיגמנטים של צבע לעור הפנים ויוצרים מראה של איפור טבעי ולא מתאמץ. כך גם סומק קבוע בלחיים של האישה.

הפיגמנט המוחדר לתוך השכבה העליונה של העור מצייר ציור עמיד על הפנים. צבעי הסומק הם צבעים שעשויים מחומרים טבעיים ואורגנים שאינם מזיקים לעור הפנים. סומק קבוע מחזיק בין שלוש לארבע שנים.

בקרו אותי